UWAGA !!!

 

Przymiarka strojów komunijnych (TYLKO SUKIENKI DLA DZIEWCZĄT) planowana w dniu 14.03.2020 r. [sobota] została przesunięta na późniejszy termin.

 TERMINY I. KOMUNII ŚW. w nowym roku szkolnym AD 2019/2020

Uczniowie KLAS III ze Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Macieja Rataja w Opaczy oraz ze Szkoły prywatnej "No Bell" przy ul. Mirkowskiej 39 będą uczestniczyć w Uroczystości I. Komunii św. w sobotę 16 maja 2020 roku o godz. 12.00.

 

Uczniowie z KLASY III ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego pryz ul. Bielawskiej będą uczestniczyć w Uroczystości I. Komunii św. w niedzielę 17 maja 2020 roku o godz. 12.00.

 

ROCZNICA I. KOMUNII ŚW. dla Uczniów KLAS IV wszystkich szkół będzie obchodzona w NIEDZIELĘ 24 maja 2020 roku o godz. 12.00.

 

Wykaz dokumentów potrzebnych, aby zgłosić dziecko do przygotowania do udziału w Uroczystości I. Komunii św. w naszej Parafii (formalności załatwiamy w kancelarii parafialnej lub zakrystii):

1.    Deklaracja zgłoszeniowa dziecka (wypełniona i podpisana przez Rodziców, będzie dostępna od 15 września 2019 r. [termin I. spotkania Rodziców] w zakrystii lub w kancelarii wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem.

2.    Metryka chrztu dziecka (z parafii, gdzie dziecko było ochrzczone; jeśli chrzest odbył się w naszym kościele nie ma potrzeby, aby ją fizycznie przedstawiać - wystarczy podać numer aktu chrztu, który można sprawdzić w kancelarii parafialnej).

3.    W przypadku, gdy do I Komunii św. w naszym kościele przystępuje dziecko zamieszkałe na terenie innej parafii, wymagana jest pisemna zgoda z parafii miejsca zamieszkania na przygotowanie oraz przystąpienie do I. Komunii św. w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie.

4.    Opinia katechety będzie potrzebna dopiero w kwietniu 2020 roku (zwłaszcza, jeśli dziecko uczy się w szkole zlokalizowanej poza! terenem naszej Parafii).

5.    Opłata (przeznaczona na zakup wszystkich pomocy, które będą przekazywane dzieciom w trakcie całego przygotowania, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią).WSZYSTKIE DOKUMENTY BĘDĄ PRZYJMOWANE TYLKO W KOMPLECIE DO 15 PAŹDZIERNIKA 2019 ROKU!
 

z serdecznym pozdrowieniem życząc udanych i Bożych wakacji

Szczęść Boże!

ks. Robert
Proboszcz parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Mirkowie