Ogłoszenia parafialne z dnia 12.08.2018 r.

19. Niedziela zwykła

 

1.    Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Mirkowskiej 48 (z klatki IV, V i VI), którzy wczoraj pomagali nam sprzątać kościół i przekazali ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu o pomoc w przygotowaniu kościoła do niedzielnej uroczystości prosimy Parafian zamieszkałych w domkach przy ul. Mirkowskiej 48 B/C/D/E. Wszystkich, którzy pomagają w utrzymaniu porządku i czystości w kościele oraz wokół świątyni i przy krzyżu w parku polecamy w każdą środę w Nowennie i Mszy św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

2.    Jutro, 13 VIII, w Dniu Fatimskim zapraszamy na wspólny Różaniec z procesją wokół kościoła na godz. 17.00 oraz na dodatkową Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 sprawowaną w intencjach przedstawionych we wspólnym Różańcu.


3.    W tym tygodniu, w środę (15 VIII) przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będziemy sprawować o godz. 8.30, 10.30 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.  Zapraszamy!

4.    W pozostałe dni Msze św. odprawimy w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 7.00, zaś w piątek i sobotę o godz. 18.00. Godziny Mszy św. niedzielnych nie ulegają zmianie. Kancelaria parafialna w tym czasie jest czynna w poniedziałki, wtorki i czwartki rano (od godz. 8.00 do 9.00), zaś w środy i piątki po południu (od 17.00 do 17.45). We wszystkie sierpniowe soboty kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5.    Serdecznie witamy w naszej świątyni wakacyjnych Gości i sympatyków naszej Parafii. Wszystkim Parafianom, dzieciom, młodzieży, studentom, rodzinom i tym, którzy dopiero teraz mogą rozpocząć swój wspólny, letni wypoczynek życzymy Bożego, spokojnego oraz bezpiecznego wakacyjnego czasu, przypominając o udziale we Mszy św. w niedziele i uroczystości.