Msze święte

INTENCJE MSZY ŚW. W TYGODNIU OD 10 DO 17 WRZEŚNIA AD 2017

 

 

Niedziela

10 września - XXIII Niedziela Zwykła

8.30

+ Tadeusza Orkisza (3 rocz. śm.)

8.30

+ Krystynę Barczyk (Greg. 14)

10.30

+ Stefana, Stefanię i Bonifacego Kopytów

12.00

+ Sylwestra (16 rocz. śm.) i Helenę Zalewskich, Stanisława (25 rocz. śm.), Annę i Adama Kowalczyk

18.00

+ Janinę Osuch (5 rocz. śm.), męża Henryka i syna Henryka, Janinę i Wojciecha Tońskich, Stanisławę i Kazimierza Przybysz oraz Zmarłych z ich Rodzin

Poniedziałek

11 września

7.00

+ Krystynę Barczyk (Greg. 15)

18.00

Int. dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę urodzin Bogumiły z prośbą o szczęśliwy przebieg operacji

Wtorek

12 września - wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

7.00

+ Krystynę Barczyk (Greg. 16)

18.00

+ Franciszka Dąbrowskiego (58 rocz. śm.) oraz Zmarłych z jego Rodziny

Środa

13 września - Dzień Fatimski [wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

7.00

+ Krystynę Barczyk (Greg. 17)

18.00

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy:

- o szacunek dla ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci

- za wszystkich posługujących w naszej świątyni, dbających o czystość, wystrój i estetykę kościoła oraz terenu Parafii, za dobroczyńców naszej Parafii

+ Andrzeja (25 rocz. śm.), Edmunda, Leszka, Martynę, Daniela i zm. CR Dobrowolskich; + Annę i Helenę Ciołek; + Józefa Kowalczyka (20 rocz. śm.); Witolda Kowalskiego (zam. przez sąsiadów, tydz. po pogrzebie); + Jana, Józefa i Romanę Opalińskich oraz Jana, Józefa i Józefę Kopyt; + Józefa, Marię i Krystynę Magdziarz oraz Józefa Opalińskiego; + Janinę Tomalak; + Zbigniewa Raczyńskiego (6 m-cy po śm.); + Michalinę (2 rocz. śm.) i Henryka Wieleckich oraz Bronisławę Zduniak

Czwartek

14 września - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00

+ Anielę (z racji rocz. ur.)

18.00

+ Krystynę Barczyk (Greg. 18)

Piątek

15 września - wspomnienie NMP Bolesnej

7.00

+ Krystynę Barczyk (Greg. 19)

18.00

+ Wiesława i Kazimierza Zakrzewskich, Adama i Marię Borys

Sobota

16 września - wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa

7.00

+ Krystynę Barczyk (Greg. 20)

16.30

Msza św. ślubna: Jan Bogdański ? Weronika Borecka

18.00

O zdrowie i opiekę Matki Bożej z okazji 10 rocz. ślubu Renaty i Tomasza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich oraz ich dzieci

Niedziela

17 września - XXIV Niedziela Zwykła

8.30

+ Leszka Nowackiego (13 rocz. śm.), Reginę i Bolesława Nowackich, Władysławę i Franciszka Michalczyków

8.30

+ Krystynę Barczyk (Greg. 21)

10.30

Msza św. wypominkowa za Zmarłych poleconych modlitwie naszej Parafii oraz za tych, którzy odeszli w ostatnim miesiącu: +Stefanię Sieniawską (miesiąc po śm.), Marka Urbańskiego (3 tyg. po śm.) i Witolda Kowalskiego (2 tyg. po pogrzebie)

12.00

+ Stanisława Giersa (2 rocz. śm.) oraz Janinę i Tomasza Choim

18.00

+ Kamillę Sibilską (1 rocz. śm.) i Zmarłych z całej Rodziny Sibilskich

 

 

Schemat nabożeństw w Parafii św. Józefa

Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

w Konstancinie-Jeziornie


Msze święte niedzielne sprawujemy według następującego porządku:

 

  • 8:30
  • 10:30
  • 12:00 (z udziałem dzieci)
  • 18:00 (dla młodzieży)

 

Podobny porządek obowiązuje także w uroczystości: Bożego Narodzenia (25. i 26.XII.), Wielkanocy (Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny), w Nowy Rok (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki) oraz w Uroczystość Objawienia Pańskiego (6.I.).


Roraty - Msza św. wotywna do Matki Bożej (tylko w Adwencie): od poniedziałku do piątku o godz. 6:50, w soboty - o 7:00.


W uroczystości: Bożego Ciała, Wniebowzięcia NMP (15.VIII) i Wszystkich Świętych (1.XI): 8:30, 10:30, 18:00.


Pozostałe uroczystości i święta: według informacji zawartej w ogłoszeniach parafialnych.

 

Msze święte odprawiane są w dni powszednie o godz.: 7:00 i 18:00.


Podczas wakacji (w lipcu i w sierpniu):

  • poniedziałki, wtorki, czwartki - 7:00
  • środy, piątki, soboty - 18:00


W dni powszednie w okresie kolędy (w styczniu i lutym): o godz. 7:00 (w środy i soboty o 7:00 i 18:00).