INTENCJE MSZALNE W OKRESIE OD 17 do 24 CZERWCA AD 2018

 

 

Niedziela

17 czerwca – 11. Niedziela Zwykła

8.30

+ Genowefę i Aleksandra Burdach, Władysławę i Józefa Mirkowskich oraz Leona Strzałkowskiego

10.30

+ Msza św. wypominkowa za Zmarłych poleconych naszej modlitwie i Parafian zmarłych
w ostatnim miesiącu: + Tadeusza Jannasza i + Krzysztofa Osękę

12.00

+ Jana i Jadwigę Rosa oraz ich Rodziców i Dziadków

18.00

W intencji Teresy i Bolesława Wars (z okazji 50 rocznicy ślubu)

Poniedziałek

18 czerwca

7.00

O uzdrowienie relacji i serc w Rodzinie

18.00

+ Mirosława Sobieskiego i jego Rodzinę oraz Lucynę i Jana Anderko

Wtorek

19 czerwca

7.00

+ Eugeniusza Kłosa (18 rocz. śm.) oraz Waldemara Kłosa (36 rocz. śm.)

18.00

W intencji wnuczki Pauliny Radzio (z okazji 18. rocz. urodzin)

Środa

20 czerwca

7.00

+ Tadeusza Bednarka i jego Rodziców: Zofię i Józefa

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

- o szacunek dla życia ludzkiego, od poczęcia aż do naturalnej śmierci

- za wszystkich posługujących w naszej świątyni, dbających o czystość, wystrój i estetykę kościoła

oraz terenu Parafii, za dobroczyńców naszej Parafii

- w intencji wszystkich dzieci oraz młodzieży kończących w tym tygodniu obecny rok szkolny i katechetycznych, rozpoczynających okres wakacji, aby tez czas odpoczynku, wyjazdów, rekolekcji, obozów spędzili bezpiecznie blisko Boga pełni Jego darów: miłości i dobra, światła i pokoju

+ Alicję Bogdan (z racji imienin)

Czwartek

21 czerwca – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

7.00

+ Helenę Urbanek i Annę Wicik

18.00

+ Szczepana i Stanisławę Osuch, Mirosławę Odolińską, Halinę i Henryka Utratów

Piątek

22 czerwca

7.00

 

18.00

+ Stanisławę i Bogusława (m) Bogdan oraz Tadeusza Barana

Sobota

23 czerwca

7.00

+ Rodziców: Antoniego i Janinę, siostrę, braci, szwagrów i Zmarłych z całej Rodziny Manowskich oraz Stefana Świątka i Zmarłych z całej Rodziny Świątek

18.00

+ Stanisława (m), Janinę i Leszka Jabłońskich

Niedziela

24 czerwca – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

8.30

+ Władysławę Mirkowską oraz Władysława Osucha (z okazji imienin), Józefa Mirkowskiego, Leona Strzałkowskiego i Jadwigę Osuch

10.30

Msza św. zbiorowa z uroczystości:

* Janinę Domańską (z racji urodzin i imienin) o Boże błogosławieństwo

+ Jana Kwiatkowskiego (z racji imienin); + Dariusza Biernackiego (13 rocz. śm.) oraz Rafała i Marka Biernackich; + Sylwestra Kluczyńskiego (36 rocz. śm.); + Jana Chudzika (z okazji imienin); + Jana, Józefa i Józefę Kopyt oraz Jana, Józefa i Romanę Opalińskich; + Tadeusza Jannasza (m-c po śm.); Józefa, Mariannę i Krystynę Magdziarz oraz Jana Opalińskiego; + Jana i Janinę Kwiatkowskich oraz Zm. z CR; + Jana Przycholika i rodziców Władysławę i Franciszka oraz Zm. z CR

12.00

+ Jana i Tomasza Ciepielewskich oraz Stanisławę Bakowicz

18.00

W intencji Ewy i Krzysztofa Czarny (z okazji 30 rocznicy ślubu)

 

 

        

Msze święte niedzielne sprawujemy według następującego porządku:

     8:30
   10:30
   12:00 (z udziałem dzieci)
   18:00 (dla młodzieży)

Podobny porządek obowiązuje także w uroczystości: Bożego Narodzenia (25. i 26.XII.), Wielkanocy (Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny), w Nowy Rok (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki) oraz w Uroczystość Objawienia Pańskiego (6.I.).

Roraty - Msza św. wotywna do Matki Bożej (tylko w Adwencie): od poniedziałku do piątku o godz. 6:50, w soboty - o 7:00.

W uroczystości: Bożego Ciała, Wniebowzięcia NMP (15.VIII) i Wszystkich Świętych (1.XI): 8:30, 10:30, 18:00.

Pozostałe uroczystości i święta: według informacji zawartej w ogłoszeniach parafialnych.

Msze święte odprawiane są w dni powszednie o godz.: 7:00 i 18:00.

Podczas wakacji (w lipcu i w sierpniu):

    poniedziałki, wtorki, czwartki - 7:00
    środy, piątki, soboty - 18:00

W dni powszednie w okresie kolędy (w styczniu i lutym): o godz. 7:00 (w środy i soboty o 7:00 i 18:00).