INTENCJE MSZALNE od 22 do 29 marca AD 2020

 

Niedziela

22 marca (4. Niedziela Wielkiego Postu)

8.30

+ Józefę, Józefa i Henryka Białowąsów; Teresę i Marcelego Osuchów oraz Krystynę Janicką

10.30

+ Ignaca (11 rocz. śm.) i Adama Zduńczyków + Marię (4 rocz. śm.) i Mariana Grzejszczyków oraz Stanisławę i Wacława Ulaskich + Sabinę Knyziak (tydz. po pogrzebie) + Mariusza Domańskiego (tydz. po pogrzebie)

12.00

+ Józefa Auguścika oraz Józefę i Franciszkę Pogorzelskie

15.00

Za Parafian

18.00

+ Emilię (17 rocz. śm.), Bolesława i Jerzego Baranów oraz Józefa i Leokadię Kucickich

Poniedziałek

23 marca

7.00

W int. zmarłych w czyśćcu

18.00

+ Stefana i Bogusława Kazubskich

Wtorek

24 marca

7.00

+ Grażynę Odolińską

12.00

Msza św. pogrzebowa: + Bogdana Rychlicę

18.00

+ Martę i Feliksa Jędryczkowskich

Środa

25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00

O szczęśliwe rozwiązanie dla Kingi

7.00

+ Zbigniewa Krasnopolskiego (m-c po śm.)

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

- o szacunek dla życia ludzkiego, od poczęcia aż do naturalnej śmierci

- za wszystkich posługujących w naszej świątyni, dbających o czystość, wystrój i estetykę kościoła oraz terenu Parafii, za dobroczyńców naszej Parafii

+ Genowefę i Stanisława Zając oraz męża Stanisława Zając (10 rocz. śm.) + Mariannę Buławę (1 rocz. śm.) + Barbarę Sobierajską (od Sąsiadów) + Andrzeja Kubanka (2 tyg. po pogrz.)

Czwartek

26 marca

7.00

O zdrowie dla Beaty

18.00

+ Alicję Łukasiak (4 rocz. śm.)

Piątek

27 marca

7.00

O zdrowie dla Antoniny

18.00

+ Kazimierza Marca (67 rocz. śm.) oraz Helenę, Mariana, Zdzisława Marców oraz Mariannę i Jana Godzinów; Czesława Grądziela i zm. z całej rodziny

Sobota

28 marca

7.00

+ Wiesława Utratę

18.00

W int. Kingi (z racji 6 rocz. ur.)

Niedziela

29 marca (5. Niedziela Wielkiego Postu)

8.30

Rez.

10.30

+ Czesława i Natalię Matyjasiaków o spokój duszy i wieczne zbawienie

12.00

+ Stanisława, Halinę i Marka Nalejów

15.00

Za Parafian

18.00

+ Józefa Mirkowskiego (z racji im.); Władysławę Mirkowską i Leona Strzałkowskiego

 

 

 Msze święte odprawiane są w dni powszednie o godz.: 7:00 i 18:00.

Msze święte niedzielne sprawujemy według następującego porządku:

     8:30
   10:30
   12:00 (z udziałem dzieci)
   18:00 (dla młodzieży)

Podobny porządek obowiązuje także w uroczystości: Bożego Narodzenia (25. i 26.XII.), Wielkanocy (Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny), w Nowy Rok (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki) oraz w Uroczystość Objawienia Pańskiego (6.I.).

Roraty - Msza św. wotywna do Matki Bożej (tylko w Adwencie): od poniedziałku do piątku o godz. 6:50, w soboty - o 7:00.

W uroczystości: Bożego Ciała, Wniebowzięcia NMP (15.VIII) i Wszystkich Świętych (1.XI): 8:30, 10:30, 18:00.

Pozostałe uroczystości i święta: według informacji zawartej w ogłoszeniach parafialnych.


Podczas wakacji (w lipcu i w sierpniu):

    poniedziałki, wtorki, czwartki - 7:00
    środy, piątki, soboty - 18:00

W dni powszednie w okresie kolędy (w styczniu i lutym): o godz. 7:00 (w środy i soboty o 7:00 i 18:00).